we are

 
We can be as serious as a government worker or as childish as a 5 year old. Suppressing our imagination is not for us. We can program complex cloud applications as we can animate stuff with Flash or jQuery which you wont get your mouse off. Sometimes we lose ourselves in our own gameish websites for hours, or sometimes find ourselves coding from our phone on the subway to finish the job.
 
We like to be friendly. The point that does matter is not if you are the carpenter john or the million worth businessman Lionel, but to improve your business one step higher from it's current state. We don't say "there is no such thing as bad publicity" is wrong, but wouldn't it be a better strategy to publish the right ad on the right time to the right people? Yet we all know sharing 3-5 posts on facebook or spending tons of money to adwords and place black SEO codes into high rank websites does mislead your PR status on web.
 
Did you know your eye does see the world in 576 megapixels? We know ;) We know the math behind our designs and codes, but be are aware that not everything is about math but about how something feels and what the user experience. In the end we know that all that matters is customer satisfaction.
 
The human kind is dependent to nature. The biggest artists were inspired by nature. That is why we chose to be magicleaves. Maby we are not young, but we stopped growing up a long time ago to keep our magical imagination.
 
 


 

Bizler kimi zaman bir devlet görevlisi kadar ciddi, kimi zaman 5 yaşındaki bir çocuk kadar yaramaz olabiliriz. Hayal gücümüzü sınırlandırmak pek bize göre değil. Gerektiğinde tüm ciddiyetimizle çok karmaşık bulut yazılımları programlar, gerektiğinde jQuery ya da Flash ile başından ayrılamayacağınız animasyonlar hazırlarız. Bazen kendi yaptığımız oyunların başından kalkamaz hale gelir, bazende verdiğimiz sözü tutmak uğruna metrobüste giderken bile cep telefonumuzdan kod yazarız.
 
Bizler samimi olmayı severiz. Nakliyeci Selim abi de olsanız, büyük bir holding sahibi de olsanız amacımız her zaman sizleri olduğunuz yerden bir üst basamağa çıkarmaktır. "Reklamın iyisi kötüsü olmaz" sözü yanlış demiyoruz fakat doğru anda doğru reklamı doğru kitleye vermek daha başarılı bir strateji olsa gerek. Yoksa facebook'ta 3-5 paylaşım yapıp google adwords'e para yağdırıp, garip garip sitelerin arka planlarına black SEO kodlar yerleştirip sahte hitler alarak göz boyamayı bizde biliyoruz.
 
Göz demişken; insan gözünün yaklaşık olarak 576 megapixel görüntü algılayabildiğini biliyor muydunuz? Bizler biliyoruz ;) İşin matematiğini çok iyi bilsekte neticeyi veren şey arka tarafta dönen algoritmalardaki değişkenlerden birinin fazla ya da eksik verilmiş olması değil, kullanıcının karşısındaki ekranda gördüklerinde ne hissettiği ve ne kadar memnun kaldığıdır. Sonuçta sizler için de, bizler için de her şeyden önce gelen şey müşteri memnuniyetidir.
 
İnsanoğlunun kendini huzurlu hissettiği yer doğanın kendisidir. Büyük sanatçılar da her şeyden önce doğadan esinlenmiş ve eserlerini öyle icra etmişlerdir. Bizler bu yüzden sihirli yapraklar olmayı seçtik. Belki yaşça çocuk olmayabiliriz, fakat içimizdeki sihirli dünyayı ve hayal gücünü asla kaybetmeyeceğiz.